Na co zwrócić uwagę podczas zakupu powerbanka?

Musicie się z nami zgodzić – teraz bez telefonu czujemy się jak bez ręki. Niestety, przez to, że dosłownie cały czas jest przez nas używany, może rozładować się w każdej chwili, zazwyczaj nie za bardzo odpowiedniej. Jeśli chcesz zapobiec kolejnej niespodziance, musisz mieć ze sobą powerbank. Jeśli właśnie szykujesz się do zakupu – trafiłeś idealnie – krótko omówimy istotne rzeczy, które powinny nas interesować przy wyborze powerbanku.

Aktualnie na rynku znajdzie się sporo modeli powerbanków, różnią się od siebie pojemnością, liczbą i rodzajem złącz przez które przesyłamy energię i samym wzornictwem. Jest to urządzenie, które pomoże nam w utrzymaniu zasilania naszych urządzeń – oczywiście pierwsze co przychodzi nam na myśl to telefon, ale niekoniecznie. Można ładować też więcej niż jeden telefon na raz. Dodatkowo możemy podłączyć pod niego też tablet, czytniki czy nawet laptopa. Więc najważniejsze jest ustalenie pojemności baterii urządzenia, które będziemy chcieli naładować za pomocą naszego powerbanka. Jak w przypadku wyboru ładowarki indukcyjnej pod nasze telefon, musimy zacząć od odwiedzenia strony producenta, w celu sprawdzenia danych telefonu.

Powinna nas też interesować liczba złącz i dodatkowe przejściówki dołączone do powerbanka. Do tego prąd ładowania, wskaźniki poziomu energii i prąd ładowania urządzeń. Więc jeśli planujesz zakup powerbanka w celu ładowania kilku urządzeń – to musisz szukać takiego z co najmniej dwoma gniazdami USB, sprawdź też jaki prąd ładowania ma każde z gniazd. Im większe natężenie prądu przekazywanego przez gniazdo Usb – tym szybciej naładujemy nasz telefon, który jest pod nie podłączony.

Także, nie ma w tym nic skomplikowanego. To wszystko na temat powerbanków, a my życzymy udanych zakupów. Na szczęście my dziś nic nie naprawiamy. Szukamy tylko idealnych części do iveco. Czyli nie najgorzej 🙂